Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą części samochodowych nowych i używanych do aut Europejskich, Japońskich i Koreańskich a w szczególności do marek takich jak Toyota, Lexus, Mazda, Kia, Hyundai, Saab, Nissan i Infiniti. Początki naszej firmy zaczęły się od 1994 roku na giełdzie części używanych w Poznaniu gdzie pozyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów co przyczyniło się do rozwoju działalności w innych rejonach Polski. Od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy naszym klientom części nowe i używane do samochodów osobowych i dostawczych na terenie Polski i za jej granicami. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy części zamiennych pozyskanych od legalnych i zaufanych dostawców z całej Europy, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej chętnie pomogą Państwu w prawidłowym doborze części jak i w obsłudze zamówienia.

Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta oraz dalszy rozwój sklepu internetowego Ed-Car aby zakupy w naszym portalu były proste i spełniały Państwa oczekiwania.